Termék adatlap
| Padlósúrológép Márka | Fimap |
| Méret (Sz × M × H) | 375 × 1050 × 555 mm |
| Tulajdonságok | PP kefével (0,3 mm) |
| Padlósúrológép Tisztítási szélesség | 280 mm |
| Padlósúrológép Feszültség | 36 V |
| Padlósúrológép Elméleti teljesítmény | 900 m2/h |
| Padlósúrológép Áramellátás | akkumulátor |
| Padlósúrológép Tisztavíztartály | 3 l |
| Padlósúrológép Piszkosvíz tartály | 4 l |
| Padlósúrológép Kefenyomás | 10 kg |
| Padlósúrológép Meghajtás | kefemeghajtás |
| Padlósúrológép Zajszint | 70 db(A) |
| Padlósúrológép Nettó tömeg | 24,4 kg |
| Kefék száma (fő) | 1 |
| Akkumulátor típus | Li-ion |
| Padlótörlő szélesség | 32.5 cm |
| Kefe és pad átmérő | 11 coll; 279 mm |
| Gyártói cikkszám | 106953 |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.