Termék adatlap
| Por-és vízszívó Márka | Wirbel |
| Por-és vízszívó Feszültség | 220-240 V |
| Por-és vízszívó Frekvencia | 50/60 Hz |
| Por-és vízszívó Maximális teljesítmény | 1450 W |
| Por-és vízszívó Névleges teljesítmény | 1300 W |
| Por-és vízszívó Tartály kapacitás | 54 l |
| Por-és vízszívó Hasznos kapacitás | 35 l |
| Por-és vízszívó Szűrőfelület | 0,5 m2 |
| Por-és vízszívó Légszállítás | 55 l/s |
| Por-és vízszívó Szívóteljesítmény | 230 mbar |
| Por-és vízszívó Zajszint | 62 dB(A) |
| Por-és vízszívó IP védettség | IPX4 |
| Por-és vízszívó Tápkábel hossza | 10 m |
| Por-és vízszívó Súly | 20 kg |
| Méretek | 480 × 480 × 880 mm |
| Gyártói cikkszám | 00-13600321 |
Termékleírás
Alaptartozékok Ø 40
- Flexibilis tömlő 2,5 m
- Gumilehúzó fej
- Padlótisztító fej
- Körkefe
- Résszívó fej
- „S” szívócső
- Textilszűrő
Opcionális tartozékok
- Hosszabbító cső PVC 0,5 m
- Kárpittisztító fej
- Nylon szűrő (szűrőfelület: 0,6 m²)
- HEPA kazettás szűrő (szűrőfelület: 0,9 m²)
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.