Termék adatlap
| Terméknév | SB 143 L 10 |
| Termék | egytárcsás súrológép |
| Szín | sárga |
| Eladási egység tartalma | 1 db |
| Kefe és pad átmérő | 17 coll; 432 mm |
| Relevancia | 538 |
| Márka | Ghibli |
| Gyártói cikkszám | 00-183EL-GH |
| Feszültség | 220 - 240 V |
| Méret (Sz × M × H) | 430 × 1200 × 542 mm |
| Tápfrekvencia | 50 Hz |
| Védettség | IPX4 |
| Nettó tömeg | 41 |
| Tisztítószélesség | 43 |
| Áramellátás | hálózati |
| Kefenyomás | 40.3 g/cm² |
| Kefék száma (fő) | 1 |
| Zajszint | 54 |
| Tápkábel hossza | 12 |
| Kefemotor teljesítmény | 1 000 W |
| Oszcilláció | 154 rpm |
| Hasmagasság | 330 |
| Erőátvitel | bolygókerekes |
| Porfelszedő kiegészítés | igen |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.