Termék adatlap
| Gyártói cikkszám | 14444010001 |
| Feszültség | 220–240 V |
| Tápfrekvencia | 50/60 Hz |
| Maximális teljesítmény | 2500 W |
| Névleges teljesítmény | 2200 W |
| Tartálykapacitás | 80 l |
| Hasznos tartálykapacitás | 56 l |
| Porzsák-kapacitás | 19 l |
| Légszállítás | 142 l/s |
| Szívóteljesítmény | 225 mbar |
| Zajszint | 62 dB(A) |
| Védettség | IPX4 |
| Tápkábel hossza | 10 m |
| Nettó tömeg | 23,8 kg |
| Méret (Sz × M × H) | 740 × 580 × 1010 mm |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.