Termék adatlap
| Feszültség | 220 - 240 V |
| Tápfrekvencia | 50 / 60 Hz |
| Max. teljesítmény | 2500 W |
| Névleges teljesítmény | 2200 W |
| Zajszint | 82 dB(A) |
| Tisztavíz tartály | 31 l |
| Piszkosvíz tartály | 32 l |
| Szőnyegtisztító Márka | Ghibli |
| Szívóteljesítmény | 225 mbar |
| Légszállítás | 142 l/s |
| Tápkábel hossza | 10 m |
| Nettó tömeg | 26,5 kg |
| Védettség | IPX4 |
| Méret (Sz × M × H) | 550 × 960 × 630 mm |
| Gyártói cikkszám | 14524010001 |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.