Termék adatlap
| Porszívó Márka | Ghibli |
| Porszívó Feszültség | 220-240 V |
| Porszívó Frekvencia | 50/60 Hz |
| Porszívó Maximális teljesítmény | 1000 W |
| Porszívó Névleges teljesítmény | 800 W |
| Porszívó Tartály | 22 l |
| Porszívó Hasznos porzsák kapacitás | 7 l |
| Porszívó Szűrőfelület | 0,11 m² |
| Porszívó Légszállítás | 53 l/s |
| Porszívó Szívóteljesítmény | 160 mbar |
| Porszívó Zajszint | 60 dB(A) |
| Porszívó Tápkábel hossza | 10 m |
| Porszívó Súly | 8,8 kg |
| Méret (Sz × M × H) | 410 × 410 × 560 mm |
| Gyártói cikkszám | 17041210001 |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.

