Termék adatlap
| Gyártói cikkszám | 6657 |
| Tekercses kéztörlő Márka | Kimberley-Clark |
| Tekercses kéztörlő Egység/karton | 6 tekercs/karton |
| Tekercses kéztörlő Tekercs átmérő | 15,2 cm |
| Tekercses kéztörlő Tekercshossz | 165 m |
| Tekercses kéztörlő Rétegszám | 1 réteg |
| Tekercses kéztörlő Szín | fehér |
| Tekercses kéztörlő Tekercs szélessége | 20 cm |
| Tekercses kéztörlő Rendszer | Slimroll |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.