Termék adatlap
| Tekercses kéztörlő Márka | Kimberley-Clark |
| Tekercses kéztörlő Rendszer | Scott Max |
| Tekercses kéztörlő Szín | fehér |
| Tekercses kéztörlő Rétegszám | 1 réteg |
| Tekercses kéztörlő Tekercshossz | 350 m |
| Tekercses kéztörlő Tekercs szélessége | 19,8 cm |
| Tekercses kéztörlő Tekercs átmérő | 20 cm |
| Tekercses kéztörlő Egység/karton | 6 tekercs/karton |
| Gyártói cikkszám | 6691 |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.