Termék adatlap
| Termék | tartó; fali |
| Tulajdonságok | 25 - 34 mm átmérőhöz |
| Szín | zöld |
| Eladási egység tartalma | 1 db |
| Kartonmennyiség | 5 db |
| Relevancia | 410 |
| Márka | Vikan |
| Méret (általános) | 420 mm |
| Méret (Sz × M × H) | 87 × 48 × 420 mm |
| Alapanyag | PA; PP; TPE gumi |
| EAN-kód (termék) | 5-705022-028524 |
| Bontás | 1 |
| Tömeg | 0,36 |
| Food Safe | Food Safe |
| Raklapmennyiség | 360 karton × 5 db |
| EAN-kód (karton) | 1-570502-802851-8 |
| CFR 21 (FDA) | CFR 21 |
| Min. pH-érték | 2 |
| Max. pH-érték | 10,5 |
| Max. tisztítási hőmérséklet | 93 |
| Min. alkalmazási hőmérséklet | 0 |
| Max. alkalmazási hőmérséklet (élelmiszerrel nem érintkezve) | 80 |
| Javasolt sterilizációs hőmérséklet (Autokláv) | 121 |
| REACH (1907/2006/EK) | REACH |
| GMP (2023/2006/EK) | GMP |
| Max. alkalmazási hőmérséklet (élelmiszerrel érintkezve) | 40 |
Termékleírás
Főbb jellemzők:
- Moduláris, rugalmas fali kampórendszer
- Gumis szorítós modul: 28–33 mm átmérőjű eszközök
- Horgos modul: max. 3 kg súly
- Lišta mérete: 420 × 87 × 48 mm
- Anyag: polypropylen, TPE gumírozott, polyamid
- Hőállóság: autokláv 121 °C, mosogatógép 93 °C
- Használat: 0–80 °C (kontaktus nélkül), 0–40 °C élelmiszerrel érintkezve
- pH-tartomány: 2–10,5
- 5 db/karton
- Megfelel az ES 1935/2004, ES 2023/2006, FDA CFR 21 előírásoknak
- Halal és Košer tanúsított
Ez a Vikan rendszer támogatja a helyes higiéniai gyakorlatot, meghosszabbítja a tisztítóeszközök élettartamát, és vizuális jelzést ad arról, hogy a higiénia kiemelten fontos a környezetedben.
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.