Termék adatlap
| Termék | mosogatókefe |
| Tulajdonságok | közepes, 23 mm sörte, kaparóéllel, AISI 304 inox |
| Szín | fehér |
| Eladási egység tartalma | 1 db |
| Kartonmennyiség | 20 db |
| Relevancia | 430 |
| Márka | Vikan |
| Méret (általános) | 280 mm |
| Méret (Sz × M × H) | 60 × 55 × 280 mm |
| Alapanyag | inox; PE; PP |
| EAN-kód (termék) | 5-705020-423758 |
| Bontás | 1 |
| Tömeg | 0,05 |
| Food Safe | Food Safe |
| Teljes hossz | 28 |
| Raklapmennyiség | 110 karton × 20 db |
| EAN-kód (karton) | 1-570502-004237-6 |
| CFR 21 (FDA) | CFR 21 |
| Kosher | Kosher |
| Halal | Halal |
| Min. pH-érték | 2 |
| Max. pH-érték | 10,5 |
| Max. tisztítási hőmérséklet | 93 |
| Min. alkalmazási hőmérséklet | -20 |
| Max. alkalmazási hőmérséklet (élelmiszerrel nem érintkezve) | 100 |
| Javasolt sterilizációs hőmérséklet (Autokláv) | 121 |
| REACH (1907/2006/EK) | REACH |
| GMP (2023/2006/EK) | GMP |
| Max. alkalmazási hőmérséklet (élelmiszerrel érintkezve) | 80 |
| Max. szárítási hőmérséklet | 100 |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.