Termék adatlap
| Termék | portalanító kefe |
| Tulajdonságok | közepes, 25 mm sörte, AISI 304 inox |
| Szín | kék |
| Eladási egység tartalma | 1 db |
| Kartonmennyiség | 5 db |
| Relevancia | 447 |
| Márka | Vikan |
| Méret (általános) | 510 mm |
| Méret (Sz × M × H) | 190 × 120 × 510 mm |
| Alapanyag | inox; PE; PP |
| EAN-kód (termék) | 5-705020-537431 |
| Bontás | 1 |
| Tömeg | 0,38 |
| Teljes hossz | 51 |
| Raklapmennyiség | 48 karton × 5 db |
| EAN-kód (karton) | 1-570502-053743-8 |
| Kosher | Kosher |
| Halal | Halal |
| Min. pH-érték | 2 |
| Max. pH-érték | 10,5 |
| Max. tisztítási hőmérséklet | 93 |
| Min. alkalmazási hőmérséklet | -20 |
| Max. alkalmazási hőmérséklet (élelmiszerrel nem érintkezve) | 80 |
| Javasolt sterilizációs hőmérséklet (Autokláv) | 121 |
| Max. szárítási hőmérséklet | 100 |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.