Termék adatlap
| Terméknév | 4 GL 12 NH |
| Termék | akkumulátor |
| Relevancia | 405 |
| Márka | NBA |
| Fimap Maxima 60 Bt | kompatibilis |
| Fimap Maxima 50 B / Bt | kompatibilis |
| Feszültség | 12 V |
| Akkumulátor típus | zselés |
| Akkumulátor kapacitás | 140 |
| Méret (Sz × M × H) | 345 × 285 × 170 mm |
| Nettó tömeg | 41 |
| Névleges kapacitás | 20 h: 140 Ah; 5 h: 105 Ah; 2 h: 82 Ah |
| Tartály anyaga | PP; ABS |
| Összetevők | Pb; PbO; PbSO₄; Ca; Sn |
| Működési hőmérséklet | -30 - 45°C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 - 40°C |
| Töltési ciklusok | 850 - 250 ciklus |
| Fimap Mxr | kompatibilis |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.