Termék adatlap
| Terméknév | 4 TG 12 N |
| Termék | akkumulátor |
| Relevancia | 488 |
| Márka | NBA |
| Fimap iMx B | kompatibilis |
| Fimap iMx BT | kompatibilis |
| Feszültség | 12 V |
| Akkumulátor típus | savas |
| Akkumulátor kapacitás | 120 |
| Méret (Sz × M × H) | 345 × 235 × 170 mm |
| Nettó tömeg | 29,3 |
| Névleges kapacitás | 20 h: 120 Ah; 5 h: 90 Ah; 2 h: 70 Ah |
| Tartály anyaga | PP |
| Összetevők | kénsav |
| Működési hőmérséklet | -20 - 45°C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 - 40°C |
| Töltési ciklusok | 1200 ciklus |
| Javasolt töltés | 15 A WA / 12 A IUIA |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.