Termék adatlap
| Terméknév | Strong |
| Termék | akkumulátor |
| Relevancia | 506 |
| Márka | NBA |
| Feszültség | 6 V |
| Akkumulátor típus | savas |
| Akkumulátor kapacitás | 270 |
| Méret (Sz × M × H) | 242 × 275 × 190 mm |
| Nettó tömeg | 32,5 |
| Névleges kapacitás | 20 h: 270 Ah; 5 h: 205 Ah; 2 h: 160 Ah; 1 h: 137 Ah |
| Tartály anyaga | PP |
| Összetevők | kénsav |
| Működési hőmérséklet | -20 - 45°C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 - 40°C |
| Töltési ciklusok | 1200 ciklus |
| Fimap MMg | kompatibilis |
| Fimap Mr100 B | kompatibilis |
| Fimap Mr65 B | kompatibilis |
| Fimap Mr75 B | kompatibilis |
| Fimap Mr85 B | kompatibilis |
| Fimap SMx65 Bt | kompatibilis |
| Javasolt töltés | 35 A WA / 26 A IUIA |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.