Termék adatlap
| Egytárcsás Márka | Ghibli |
| Egytárcsás Tisztítószélesség (kefe átmérő) | 405 mm |
| Egytárcsás Kefefordulatszám | 1000 fordulat/perc |
| Egytárcsás Feszültség | 220-240 V |
| Egytárcsás Frekvencia | 50 Hz |
| Egytárcsás Kefemotor teljesítménye | 1600 W |
| Egytárcsás Zajszint | <56 dB(A) |
| Egytárcsás IP védettség | IPX4 |
| Egytárcsás Tápkábel hossza | 15 m |
| Egytárcsás Gép tömege | 39 kg |
| Gyártói cikkszám | 00-189BL-GH |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.