Termék adatlap
| Terméknév | 4 GL 12 N |
| Termék | akkumulátor |
| Relevancia | 395 |
| Márka | NBA |
| Fimap iMx B | kompatibilis |
| Fimap iMx BT | kompatibilis |
| Feszültség | 12 V |
| Akkumulátor típus | zselés |
| Akkumulátor kapacitás | 100 |
| Méret (Sz × M × H) | 345 × 235 × 170 mm |
| Nettó tömeg | 31,5 |
| Névleges kapacitás | 20 h: 100 Ah; 5 h: 85 Ah; 2 h: 67 Ah |
| Tartály anyaga | PP; ABS |
| Összetevők | Pb; PbO; PbSO₄; Ca; Sn |
| Működési hőmérséklet | -30 - 45°C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 - 40°C |
| Töltési ciklusok | 500 ciklus |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.