Termék adatlap
| Terméknév | 3 GL 6 E |
| Termék | akkumulátor |
| Relevancia | 391 |
| Márka | NBA |
| Feszültség | 6 V |
| Akkumulátor típus | zselés |
| Akkumulátor kapacitás | 240 |
| Méret (Sz × M × H) | 242 × 275 × 190 mm |
| Nettó tömeg | 33 |
| Névleges kapacitás | 20 h: 240 Ah; 5 h: 180 Ah; 2 h: 140 Ah |
| Tartály anyaga | PP |
| Összetevők | kénsav zselé |
| Működési hőmérséklet | -20 - 45°C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 - 40°C |
| Töltési ciklusok | 500 ciklus |
| Fimap MMg | kompatibilis |
| Fimap Mr100 B | kompatibilis |
| Fimap Mr65 B | kompatibilis |
| Fimap Mr75 B | kompatibilis |
| Fimap Mr85 B | kompatibilis |
| Fimap SMx65 Bt | kompatibilis |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.