Termék adatlap
| Kefe és pad átmérő | 16 coll; 406 mm |
| Márka | Ghibli |
| Gyártói cikkszám | 00-189BL-GH |
| Feszültség | 220 - 240 V |
| Méret (Sz × M × H) | 420 × 1200 × 720 mm |
| Tápfrekvencia | 50 Hz |
| Védettség | IPX4 |
| Nettó tömeg | 39 |
| Tisztítószélesség | 40,5 |
| Áramellátás | hálózati |
| Kefenyomás | 43.2 g/cm² |
| Kefék száma (fő) | 1 |
| Zajszint | 56 |
| Tápkábel hossza | 15 |
| Kefemotor teljesítmény | 1 600 W |
| Oszcilláció | 1 000 rpm |
| Erőátvitel | szíjhajtás |
| Porfelszedő kiegészítés | igen |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.