Termék adatlap
| Kefe és pad átmérő | 20 coll; 508 mm |
| Relevancia | 216 |
| Márka | Ghibli |
| Gyártói cikkszám | 00-198EL-GH |
| Feszültség | 220 - 240 V |
| Méret (Sz × M × H) | 560 × 1130 × 790 mm |
| Tápfrekvencia | 50 Hz |
| Védettség | IPX4 |
| Nettó tömeg | 44 |
| Tisztítószélesség | 50,5 |
| Áramellátás | hálózati |
| Kefék száma (fő) | 1 |
| Zajszint | 56 |
| Tápkábel hossza | 15 |
| Kefemotor teljesítmény | 1 300 W |
| Oszcilláció | 1 500 rpm |
| Erőátvitel | közvetlen |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.