Termék adatlap
| Feszültség | 400 V³ |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Maximális teljesítmény | 9000 W |
| Maximális energiafelvétel | 9100 W |
| Kazán maximális teljesítménye | 9000 W |
| Kazán névleges kapacitása | 4,2 l |
| Kazán hasznos kapacitása | 3,82 l |
| Fűtőellenállás teljesítménye | 9000 W |
| Áramerősség | 39,6 A |
| Nyomás | 10 bar |
| Hőmérséklet | 185 °C |
| Gőztermelés | 15 kg H₂O/h |
| Tisztítószer-tartály kapacitása | 5 l |
| Víztartály kapacitása | 10 l |
| Védettség | IPX4 |
| Tápkábel hossza | 9,4 m |
| Nettó tömeg | 41,5 kg |
| Méret (Sz × M × H) | 850 × 500 × 1170 mm |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.