Termék adatlap
| Feszültség | 220 - 240 V |
| Max. teljesítmény | 1100 W |
| Névleges teljesítmény | 900 W |
| Tápfrekvencia | 50 / 60 Hz |
| Porzsák-kapacitás | 12 l |
| Szívóteljesítmény | 250 mbar |
| Légszállítás | 57 l/s |
| Szűrőfelület | 0.2 m² |
| Tápkábel hossza | 15 m |
| Zajszint | 59 dB(A) |
| Nettó tömeg | 7 kg |
| Méret (Sz × M × H) | 350 × 375 × 450 mm |
| Gyártói cikkszám | 15841210002 |
| Porszívó Márka | Ghibli |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.

