Termék adatlap
| Por-és vízszívó Márka | Ghibli |
| Por-és vízszívó Feszültség | 220-240 V |
| Por-és vízszívó Frekvencia | 50/60 Hz |
| Por-és vízszívó Maximális teljesítmény | 2300 W |
| Por-és vízszívó Névleges teljesítmény | 1900 W |
| Por-és vízszívó Tartály kapacitás | 60 l |
| Por-és vízszívó Hasznos kapacitás | 40 l |
| Por-és vízszívó Szívóteljesítmény | 190 mbar |
| Por-és vízszívó Légszállítás | 100 l/s |
| Por-és vízszívó Szűrőfelület | 0,4 m2 |
| Por-és vízszívó Tápkábel hossza | 10 m |
| Por-és vízszívó Zajszint | 65 dB(A) |
| Por-és vízszívó Súly | 45 kg |
| Por-és vízszívó IP védettség | IPX4 |
| Méret (Sz × M × H) | 560 × 1280 × 765 mm |
| Gyártói cikkszám | 18951210011 |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.