Termék adatlap
| Jumbo Márka | Kimberley Clark |
| Jumbo Rétegszám | 2 réteg |
| Jumbo Lapszám a tekercsen | 474 lap |
| Jumbo Tekercshossz | 180 m |
| Jumbo Tekercs szélessége | 9,5 cm |
| Jumbo Tekercs átmérő | 18,5 cm |
| Jumbo Eladási egység | 12 tek/ karton |
| Jumbo Szín | fehér |
| Tulajdonságok | Performance |
| Széria | Scott |
| Lapméret (Sz × H) | 9.5 × 38.0 cm |
| Gyártói cikkszám | 8522 |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.