Termék adatlap
| Jumbo Márka | Harmony |
| Jumbo Szín | fehér |
| Jumbo Rétegszám | 2 réteg |
| Jumbo Papírminőség | Cellulóz |
| Jumbo Tekercshossz | 280 m |
| Jumbo Tekercs szélessége | 9 cm |
| Jumbo Tekercs átmérő | 28 cm |
| Jumbo Lapszám a tekercsen | 1120 lap |
| Jumbo Eladási egység | 6 tek/karton |
| Lapméret (Sz × H) | 9.0 × 25.0 cm |
| Papírtípus | tissue |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.