Termék adatlap
| Jumbo Márka | Tork |
| Jumbo Papírminőség | Universal |
| Jumbo Rétegszám | 1 réteg |
| Jumbo Tekercshossz | 480 m |
| Jumbo Tekercs szélessége | 9,4 cm |
| Jumbo Tekercs átmérő | 26 cm |
| Jumbo Rendszer | T1 |
| Jumbo Eladási egység | 6 tek/karton |
| Jumbo Szín | törtfehér |
| Jumbo FSC | igen |
| Jumbo Ecolabel | igen |
| Gyártói cikkszám | 120160 |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.

