Termék adatlap
| Mini Jumbo Márka | Tork |
| Mini Jumbo Papírminőség | Újrahasznosított |
| Mini Jumbo Rétegszám | 2 réteg |
| Mini Jumbo Lapszám a tekercsen | 850 lap |
| Mini Jumbo Tekercshossz | 170 m |
| Mini Jumbo Tekercs szélessége | 9,1 cm |
| Mini Jumbo Tekercs átmérő | 18,8 cm |
| Mini Jumbo Rendszer | T2 |
| Mini Jumbo Egység/karton | 12 tek./karton |
| Mini Jumbo Szín | fehér |
| Mini Jumbo FSC | igen |
| Mini Jumbo Ecolabel | igen |
| Széria | Neutral |
| Lapméret (Sz × H) | 9.1 × 20.0 cm |
| Gyártói cikkszám | 120278 |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.