Termék adatlap
| Jumbo Márka | Satino by Wepa |
| Jumbo Papírminőség | Újrahasznosított |
| Jumbo Rétegszám | 2 réteg |
| Jumbo Lapszám a tekercsen | 1520 lap |
| Jumbo Tekercshossz | 380 m |
| Jumbo Tekercs szélessége | 9,2 cm |
| Jumbo Tekercs átmérő | 26 cm |
| Jumbo Rendszer | JT2 |
| Jumbo Eladási egység | 6 tek/karton |
| Jumbo Szín | világosbarna |
| Jumbo FSC | igen |
| Jumbo Ecolabel | igen |
| Jumbo Blauer Engel | igen |
| Papírtípus | tissue |
| Rétegvastagság | 15,5 |
| Gyártói cikkszám | 318820 |
| Lapméret (Sz × H) | 9.2 × 25.0 cm |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.