Termék adatlap
| Por-és vízszívó Márka | Ghibli |
| Por-és vízszívó Feszültség | 220-240 V |
| Por-és vízszívó Frekvencia | 50/60 Hz |
| Por-és vízszívó Maximális teljesítmény | 1250 W |
| Por-és vízszívó Névleges teljesítmény | 1100 W |
| Por-és vízszívó Tartály kapacitás | 22 l |
| Por-és vízszívó Hasznos kapacitás | 7 l |
| Por-és vízszívó Szűrőfelület | 0,19 m2 |
| Por-és vízszívó Szívóteljesítmény | 235 mbar |
| Por-és vízszívó Légszállítás | 71 l/s |
| Por-és vízszívó Zajszint | 60 dB(A) |
| Por-és vízszívó IP védettség | IPX4 |
| Por-és vízszívó Tápkábel hossza | 10 m |
| Por-és vízszívó Súly | 12,3 kg |
Termékleírás
A POWER WD 22 P/I egy nagy teljesítményű, professzionális nedves-száraz ipari porszívó, amelyet kifejezetten intenzív használatra terveztek. A készülék modern New Generation motorral rendelkezik, amely kiváló szívóerőt és energiahatékony működést biztosít.
A 1250 W maximális teljesítmény és a 1100 W névleges teljesítmény mellett a készülék 235 mbar vákuummal és 71 l/s légáramlással dolgozik, így gyorsan és hatékonyan távolítja el a port, szennyeződéseket és folyadékokat is. A 22 literes tartálykapacitás lehetővé teszi a hosszabb, megszakítás nélküli munkavégzést.
Az egyik legnagyobb előnye az Ultra FilteRing System (UFS), amely folyamatosan biztosítja a szűrő optimális helyzetét, így fenntartja a maximális szívóteljesítményt és védi a motort még intenzív használat során is. A rendszer egyszerű karbantartást és gyors tisztítást tesz lehetővé.
A készülék IPX4 védelemmel rendelkezik, így nedves környezetben is biztonságosan használható. A P verzió műanyag tartállyal, míg az I verzió rozsdamentes acél tartállyal készül, ami még nagyobb tartósságot biztosít ipari felhasználás során.
A többféle szűrőrendszer – textil, PTFE cartridge (M osztály), valamint opcionális HEPA, nylon és fleece szűrők – lehetővé teszi a különböző takarítási igényekhez való alkalmazkodást. Ezáltal a készülék ideális választás ipari, kereskedelmi és takarító cégek számára is.
Fő előnyök:
- nagy teljesítményű, 1250 W-os motor
- nedves és száraz tisztítás egy készülékben
- 235 mbar szívóerő, 71 l/s légáramlás
- Ultra FilteRing System (UFS) technológia
- PTFE cartridge szűrő (M szűrési osztály)
- 22 literes tartály a hosszabb munkavégzéshez
- IPX4 védelem nedves környezethez
- rozsdamentes acél tartály opció (I verzió)
- egyszerű tisztítás és karbantartás
Alap tartozékok:
- 2,5 m flexibilis gégecső
- krómozott hosszabbító cső
- száraz padlószívó fej
- vízlehúzó fej
- kárpitfej
- körkefe
- résszívó
- textil szűrő
- PTFE cartridge szűrő
Opcionális kiegészítők:
- HEPA szűrő
- nylon és fleece szűrők
- papír porzsákok
- habzásgátló eszköz
- ovális kefe
A POWER WD 22 P/I ideális választás mindazok számára, akik egy megbízható, nagy teljesítményű és univerzális ipari porszívót keresnek nedves és száraz tisztítási feladatokra egyaránt.