Termék adatlap
| Márka | Ghibli |
| Feszültség | 220 - 240 V |
| Tápfrekvencia | 50 / 60 Hz |
| Max. teljesítmény | 2300 W |
| Névleges teljesítmény | 1900 W |
| Tartálykapacitás | 80 l |
| Hasznos tartálykapacitás | 56 l |
| Porzsák-kapacitás | 19 l |
| Szívóteljesítmény | 190 mbar |
| Légszállítás | 100 l/s |
| Szűrőfelület | 0.4 m² |
| Tápkábel hossza | 10 m |
| Zajszint | 65 dB(A) |
| Védettség | IPX4 |
| Nettó tömeg | 21,3 kg |
| Méret (Sz × M × H) | 520 × 920 × 610 mm |
| Gyártói cikkszám | 15271210011 |
Termékleírás
Az AS 590 IK CBM egy nagy teljesítményű, professzionális kétmotoros nedves-száraz porszívó, amelyet intenzív ipari felhasználásra terveztek. A készülék 2300 W maximális teljesítménnyel, 100 l/s légszállítással és 190 mbar vákuummal biztosít hatékony tisztítást nagy szennyeződésterhelés esetén is.
A 80 literes rozsdamentes acél tartály „CBM” billenthető rendszerrel van ellátva, amely megkönnyíti a gyors és ergonomikus ürítést. A két külön kapcsolható motor rugalmas használatot tesz lehetővé, míg az antistatikus rendszer növeli a biztonságos üzemeltetést.
A masszív, új fejlesztésű fém kocsi és a nagy átmérőjű kerekek kiváló stabilitást és mozgathatóságot biztosítanak. Opcionálisan HEPA és standard patron szűrőkkel, valamint különféle kiegészítőkkel bővíthető, így sokoldalúan alkalmazható ipari környezetben.