Termék adatlap
| Vizező Márka | Vikan |
| Vizező Alapanyag | akril; PES |
| Vizező Szín | fehér |
| Vizező Méret | 40 cm |
| Termék | vizező huzat |
| Tömeg | 0,06 |
| Eladási egység tartalma | 1 db |
| Kartonmennyiség | 10 db |
| Bontás | 1 |
| Méret (Sz × M × H) | 70 × 30 × 400 mm |
| Méret (általános) | 400 mm |
| Tisztítószélesség | 40 |
| Relevancia | 434 |
| Raklapmennyiség | 120 karton × 10 db |
| EAN-kód (termék) | 5-705024-742152 |
| EAN-kód (karton) | 1-570502-474215-9 |
| Max. tisztítási hőmérséklet | 40 |
| Max. szárítási hőmérséklet | 40 |
KOMPATIBILIS TERMÉKEK
LEGUTÓBB MEGTEKINTETT
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provide enough options to retrieve its content.